Hizmetlerimiz

[us_single_image image=”22″ size=”full” align=”center” animate=”afl”]

Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Netra Travel  olarak, sektörün önde gelen firmaları (THY (Türk Hava Yolları), AtlasJet, Sunexpress, Anadolujet, Onur Air, Pegasus ve SkyAir) ve diğer firmalar aracılığı ile yurt içi ve yurt  dışı uçak biletlerinizi temin ediyoruz. Bu hava yollarını kullanırken isterseniz tek yön, isterseniz gidiş-dönüş bilet alabilirsiniz. Havayolu şirketlerinin hizmet şekline göre; ekonomi, ekonomi plus, business sınıfı ve birinci sınıf gibi bilet türlerini satın alabilirsiniz.

Vize İşlemleri

ABD, İngiltere, Schengen ülkeleri ve Cezayir başta olmak üzere vize uygulaması olan tüm ülkelerin vize prosedür hükümleri,  gereğince yerine getirilip vize alım işlemi gerçekleştirilir. Netra Travel ile konsolosluk ya da vize başvuru merkezlerinde saatlerce bekleme, eksik veya yanlış belge sunma sebebiyle vize reddi gibi durumları yaşamazsınız.

[us_single_image image=”18″ size=”full” align=”center” animate=”afr”]
[us_single_image image=”23″ size=”full” align=”center” animate=”afl”]

Otel Konaklama

Seyahatinizin konseptine göre tüm yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonlarını siz değerli misafirlerimiz için yüksek konfor ve optimum fiyat koşullarını gözeterek gerçekleştiriyoruz. Kurumsal müşterilerimiz kongre, seminer, toplantı vb. organizasyonlarında sunduğumuz hizmetler sayesinde rezervasyon için ayırdıkları zamandan tasarruf edebilmekte, toplu satın almadan doğan fiyat avantajları, ürün çeşitliliği ve standardizasyonun sağlaması sayesinde çok çeşitli avantajlar elde edebilmektedirler.

Araç Kiralama

Yurtiçi  ve yurtdışı seyahatlerinizde beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak araç kiralama hizmetini zengin portföyümüz ile kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Daha konforlu ulaşım için özel şoförlü araç kiralamamız mevcuttur.

 

[us_single_image image=”25″ size=”full” align=”center” animate=”afr”]
[us_single_image image=”27″ size=”full” align=”center” animate=”afl”]

Transfer Hizmetleri

Netra Travel, güvenliğinizi ve konfornuzu ön planda tutarak son model araçlarla seyahat planınıza göre havaalanı, otel, fuar ve özel gezi transferlerinizi deneyimli personelleriyle gerçekleştirmektedir.

Fuar Organizasyonları

Netra Travel  olarak  konusunda deneyimli çalışma kadromuz ile fuar, bayi toplantısı, kongre ve konferans organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Yurtiçinde ve yurtdışında en popüler fuar destinasyonlarını özenle seçip geniş bir yelpazede ulaşımdan konaklamaya kadar tüm detayları sizler için hazırlayıp sunuyoruz.

[us_single_image image=”28″ size=”full” align=”center” animate=”afr”]
[us_single_image image=”31″ size=”full” align=”center” animate=”afl”]

Kültür Turları

İstanbul’un tarihi ve kültürel mekanlarını günübirlik veya konaklamalı gezilerimizle, bölgeyi veya mekanı iyi bilen profesyonel rehber eşliğinde tanıma imkanı bulabilirsiniz. Gezinin amacına yönelik içerik, ikram, araç, otel temini,  sürprizler ve hediyeler ile dolu dolu bir gezi programı için Netra Travel, deneyimli ve bilgili ekibiyle sizlerin yanındadır.

  • Tarihi yarım ada turu
  • Boğaz turu
  • Ayasofysa Müzesi, Sultan Ahmet Camii, Süleymaniye Camii
  • Dolmabahçe Sarayı, Beylerbeyi Sarayı, Topkapı Sarayı,
  • Kız Kulesi